Scroll Top

Ogłaszamy wyniki zimowej edycji konkursu Magiczna wyspa w ogrodzie

Ogród_zima_krakow_pergola_renson

Zwycięski projekt to dzieło Pana Tomasza Gorączkowskiego.

Gratulujemy wygranej w zimowej edycji konkursu

Magiczna wyspa w ogrodzie: cztery pory roku pod pergolą Renson

.Z najwyższą przyjemnością informujemy, że rozstrzygnęliśmy ostatnią w tym roku, zimową edycję konkursu Magiczna Wyspa w Ogrodzie: Cztery Pory Roku pod Pergolą Renson. Po raz drugi mamy zaszczyt ogłosić zwycięstwo pana Tomasza, gdyż zachwycił nas swoim pomysłem i rozwiązaniami.
Publikujemy zwycięski projekt pana Tomasza Gorączkowskiego (Pracownia out.FORM) wraz z opisem:

fińska triada, czyli DOM – SAUNA – WODA

Prawdziwym i niedoścignionym wzorem przy projektowaniu tego niesamowitego miejsca stał się fiński krajobraz. Łączy on w sobie wszystkie elementy zimowej edycji konkursu. Kultowa fińska triada dom-sauna-woda to one były inspiracją dla tego projektu.

Dom – pawilon ogrodowy z wykorzystaniem zadaszenia Renson Aero Skye został przedstawiony w formie minimalistycznej bryły w zimowej scenerii pośród gęstego lasu w otoczeniu jeziora. Pawilon jest miejscem wypoczynku, który zawiera w sobie strefę dzienną z wygodną sofą i fotelami.

Nieodłączną częścią każdego fińskiego domku jest sauna, część fińskiej triady, która znalazła również swoje miejsce w pawilonie. Dodatkowym i mocno wyeksponowanym elementem stało się jacuzzi. Dzięki dużym przeszkleniom podczas kąpieli i relaksu mamy możliwość podziwiania widoków na spokojną taflę wody, która w naturalny sposób łączy się z otaczającymi drzewami.

W koncepcji pergola została zintegrowana z zabudową pawilonu.

Rozwiązania wykorzystane w koncepcji:

* Pergola Renson Aero o wymiarach 4,5×6 m
Kolor ramy i lameli pergoli: TEXTURE RAL 9003.
Lamele obrotowe w zakresie 145°

* Jacuzzi marki Sundance Spas model Kingston™

Stwórz wnętrze ogrodowe

– luksusową przestrzeń z widokiem na dom

Musimy przyznać, że sami chętnie odpoczęlibyśmy w takiej przestrzeni! Gratulujemy serdecznie panu Tomaszowi Gorączkowskiemu, liczymy na udany czas podczas korzystania z nagród.

Jednocześnie, choć konkurs został zakończony, zapraszamy do wypatrywania kolejnych edycji w roku 2023.

Posty powiązane