Zaprojektowanie pergoli
w Twoim ogrodzie to magiczna podróż!

Marta, Łukasz, Jakub

W jednym czasie i miejscu, w sprzyjających okolicznościach spotkaliśmy się jako niezależni projektanci
i postanowiliśmy zacząć tworzyć wspólnie markę handlową, która stanie się symbolem jakości w branży outdoor.

Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu ogrodów, w realizacjach w terenie oraz w dystrybucji elementów wyposażenia ogrodowego. Widzieliśmy co działa a co nie.
(zapraszamy na witrynę naszej pracowni projektowej – Jakub Gardner Team)

Wypracowaliśmy własny panteon marek, które są dla nas synonimem niezawodności i dobrego stylu. 

Tworzymy Viven, by te marki promować i dostarczać naszym klientom produkty, które przyniosą prawdziwą radość w perspektywie wielu lat użytkowania w trudnych warunkach zewnętrznych polskiego klimatu.

Spieramy się o różne rzeczy, ale nie o Rensona

Trójka projektantów nie może się we wszystkim zgadzać. Co do jednego jesteśmy jednak zgodni. Pergole Renson to nasz faworyt – produkt, który nie ma sobie równych na rynku.

Chcemy Cię porwać w niezwykłą podróż po świecie produktów Renson, dać możliwość kreacji i spełniania marzeń. Nas ta podróż szczerze urzekła.

Przede wszystkim na płaszczyźnie świadomości człowieka i ergonomii, która staje się udziałem dzięki rozwiązaniom technicznym i technologii – Renson czyni życie przyjemniejszym, wygodniejszym i zdrowszym

Renson pasuje nam także na poziomie designu dobrze współgrającego z nowoczesnymi stylami, nieprzytłaczającego i minimalnego w formie. Pergole, rolety czy elewacje są dyskretne (wizualnie i dźwiękowo), przez co nie zagrażają istotniejszym formom wyrazu. Renson nie konkuruje z rzeźbą lub formą nadaną przez projektanta ogrodu czy architektury, a raczej zgodnie współpracuje i uzupełnia technologicznie.

Wiedza i doświadczenie

Mamy własny zespół montażystów, który specjalizuje się w produktach outdoor i jest to specjalizacja z certyfikatem Rensona. Pracujemy tak, by dać Ci poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Wiemy, że Twoja pergola nie stanie na pustyni, a w żywej tkance ogrodu. Mamy doświadczenie

Projektowe

Ogrodnicze

Montażowe

Wykonawcze

Traktujemy Twój ogród z szacunkiem, na jaki zasługuje!

Nasze wartości

Viven to zespół pełen dobrych wibracji. Łączy nas wiele nie tylko na gruncie zawodowym. Trzeba sobie szczerze powiedzieć, że po prostu się lubimy i uzupełniamy. Relacje rodzinne, koleżeńskie i zawodowe to dla nas duża wartość. Uwielbiamy też, gdy wracają do nas zadowoleni klienci.

Jak działamy?

Powiedz nam,
co Cię interesuje
Wyślij zdjęcia
i opis działki
Otrzymasz od nas
wstępną ofertę

Przyjedziemy na miejsce
uzgodnić szczegóły

Co o nas myślą nasi klienci

Napisz do nas