Scroll Top

Porównanie i ranking najlepszych pergoli aluminiowych

Miniatura 1200x900_2

Pergole aluminiowe stają się coraz bardziej popularne na rynku. Są doceniane dzięki trwałości i ponadczasowej estetyce. Jak się jednak odnaleźć pośród tylu ofert i wybrać tę najlepszą?
Teraz nie musisz już szukać informacji o nich w różnych miejscach i odmętach specyfikacji technicznych, bo zrobiliśmy to za Ciebie.

Przedstawiamy podsumowanie naszych badań oraz narzędzie, które pozwoli Ci na samodzielne porównywanie cech pergoli. Tak, żebyś Ty mógł/mogła świadomie zdecydować.

Które zwyciężają?

Oto kilkoro zwycięzców w kategoriach, o które najczęściej pytają nas klienci:

Ranking i porównywarka zadaszeń ogrodowych 2023

Kategorii jest znacznie więcej. Co jeszcze chcesz wiedzieć o pergolach, aby móc wybrać najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb? Zbadaj rynek samodzielnie!

Prezentujemy narzędzie, które przedstawia wyniki długich badań zespołu i pozwala na samodzielne porównanie cech wszystkich zadaszeń w naszej ofercie. Każda z tych cech została oceniona w zestawieniu z cechami pozostałych pergol wśród tego samego typu dachu. Łączny wynik ocen prezentujemy w tabeli. Wierzymy, że to narzędzie będzie pomocne przy dokonywaniu najlepszego dla Ciebie wyboru.

  • Przez ostatni rok pozyskaliśmy 13 nowych producentów zadaszeń;
  • przeszliśmy szkolenia techniczne i montażowe;
  • opracowaliśmy 50 kryteriów analizy i poznawania nowych modeli;
  • porównaliśmy 25 modeli w 34 kategoriach.

Możesz skorzystać z naszej pracy i dowiedzieć się więcej: