Scroll Top

Magiczna wyspa w ogrodzie marokańskim 22 08

Wnętrze ogrodowe wolnostojące, magiczna wyspa w ogrodzie, otoczona wodą i ogrodem, intymna. Luksus w centrum miasta.

  • Pergola Renson Algarve, rolety Fixscreen – tkanina z nadrukiem.
  • Donice z kompozytu od Galerii Ogrodowej
  • Łóżko Milonga marki Kler

Projekt i wizualizacje: Małgorzata Sobolewska – ZIelone Wizualizacje

Całość założenia to ogród egzotyczny w stylu marokańskim, położony nad otwartą wodą w otoczeniu zieleni oraz pustynnych wzgórz. Otwarta przestrzeń planowanego wnętrza charakteryzuje zachowana symetria i proporcje, wydzielone strefy, całość ogrodzona łukami, tworzącymi wizualną barierę dla zaprojektowanego wnętrza, zastosowanie ażurowych elementów małej architektury, mozaikowych posadzek oraz niewielkich różnic terenu w formie siedzisk, obrzeży i murków.

W zaprojektowanym ogrodzie znajdziemy również kilka zbiorników wodnych. Wszystko wypełnione bujną, świeżą i klimatyczną zielenią.

W strefie dla właścicieli zastosowano wygodne, dwuosobowe łóżko z elementami dodatkowymi, jak pomocnik czy podnóżek. Zastosowana pergola, również w kolorze jasnego kremu, tworzy idealne miejsce do spania lub popołudniowej drzemki, w komfortowej przestrzeni, którą można jeszcze bardziej sprywatyzować, dzięki zastosowaniu rolet. Zastosowana szklana posadzka pod łożkiem, oraz w formie dwóch tafli na wodzie, jako przejście pod pergolę, daje przyjemne uczucie „snu na wodzie”.

Zwycięska praca w organizowanej przez nas letniej edycji konkursu Magiczna wyspa w ogrodzie. 

2022

zbuduj z nami swoje wymarzone wnętrze ogrodowe

Doradzimy Ci jak dobrać produkty do Twoich potrzeb i sytuacji montażowej | Polecimy Ci projektanta z odpowiednim doświadczeniem

Każdy model pergoli
dostaniesz u nas

Jako jedyni w Polsce jesteśmy doświadczonym przedstawicielem wszystkich Pl i Eu producentów pergoli aluminiowych z ruchomym dachem.

Zaopiekujemy się
Tobą i projektem

Myślimy przestrzenią ogrodu. Doradzamy Ci myśląc o otoczeniu, a nie samym zadaszeniu. Udzielamy pełnego wsparcia projektowego.

Wszystko zamówisz
w jednym miejscu

Dobierzesz podłogę na taras oraz wyposażenie. Dostarczymy Ci wszystkie produkty do budowy ogrodu i tarasu.

czego teraz potrzebujesz?