Scroll Top

Light Park – 7 Senses edition – zapraszamy na niezwykłe wydarzenie w Kazimierzu Dolnym

Light Park Kazimierz Dolny Banner

W najbliższych dniach, czyli 7 i 8 października 2022 warto zaplanować sobie czas na wycieczkę do Kazimierza Dolnego. W tym czasie, na terenie Parku Spichlerz, w malowniczej, zabytkowej scenerii sztuka eksploduje wokół odwiedzających pełną mocą.

.

.

To czas, w którym artyści, przedsiębiorcy i wizjonerzy zapraszają na niepospolite pokazy, wystawy, instalacje artystyczne, świetlne i przestrzenne. Nie braknie też nauki nowych umiejętności dla zainteresowanych w formie warsztatów i prelekcji. Jakby tego wszystkiego było mało, planowany jest też performance tatuatorski, koncert, kiermasz i kino samochodowe.

 

Wydarzenia takie jak Park Światła, czyli wystawy i pokazy związane ze światłem, a także plener rzeźbiarski to doskonała okazja do spotkania polskich artystów najwyższej klasy i zapoznania się z ich sztuką.

Instalacje świetlne, ultrafioletowe, pokazy mappingu 3D to jedyna taka okazja, żeby potraktować światło niczym okiełznany żywioł i poznać go z tak wielu stron.

Pełen program Festiwalu Light Park – 7 SENSES EDITION można pobrać TUTAJ.

 

Dlaczego o tym piszemy? Mamy zaszczyt jako Viven Garden być partnerem niniejszej edycji.

Wraz z nami partneruje firma Luce&Light, która jest firmą współpracującą z nami w zakresie oświetlenia ogrodowego. Przygotowane będą produkty umożliwiając zapoznanie się z ofertą i doświadczenie jej na żywo.

Event organizowany jest przez Helisa Foundation.